Motocykle

Moto poradnik

Życie jest za krótkie na korki!

Koszty napraw motocykla mogą się różnić w zależności od marki, modelu, rodzaju usterki oraz cennika warsztatu. Poszczególne podzespoły ulegają naturalnemu zużyciu. Są jednak awarie, które nie wynikają z upływu czasu, a raczej z wad materiałowych i fabrycznych. W takich sytuacjach, kiedy gwarancja na motocykl dobiega końca, warto zainwestować w jej wydłużenie. Jako pasjonat jednośladów, z pewnością docenisz spokój ducha oraz oszczędności, jakie przyniesie Ci przedłużona gwarancja.

Kieruj się pewnością — gwarancja, która Cię nie opuści!
 

1.
Spokój ducha:

Niezawodność to kluczowe słowo w życiu każdego motocyklisty. Wydłużona gwarancja pozwala Ci cieszyć się jazdą, mając pewność, że w razie jakiejkolwiek usterki, Twój motocykl zostanie naprawiony przez specjalistów, bez dodatkowych kosztów. Dzięki temu, możesz skupić się na tym, co najważniejsze – przyjemności płynącej z jazdy.
2.
Oszczędność:

Naprawy motocykli, zwłaszcza tych bardziej zaawansowanych technicznie, mogą być kosztowne. Wydłużona gwarancja pozwala Ci uniknąć nieprzewidzianych wydatków na części i usługi serwisowe. W przypadku poważnej usterki, jedna naprawa może przekroczyć koszt wydłużonej gwarancji. W dłuższej perspektywie, to znaczne oszczędności, które możesz zainwestować w kolejne podróże.
3.
Utrzymanie wartości:

Motocykl objęty długoterminową gwarancją zyskuje na wartości rynkowej. Potencjalni nabywcy z pewnością docenią fakt, że Twój motor był regularnie serwisowany i naprawiany w ASO. Dzięki temu, będziesz mógł liczyć na lepszą cenę, gdy zdecydujesz się na odsprzedaż.
4.
Profesjonalny serwis:

Przedłużona gwarancja umożliwia korzystanie z usług autoryzowanych warsztatów. Daje to pewność, że do napraw Twojego motocykla zapewnione są najlepsze części oraz obsługa najwyższej jakości. Specjaliści dobrze znający Twój model motocykla, zagwarantują optymalną diagnozę i naprawę ewentualnych usterek.
5.
Wygoda i elastyczność:

Przedłużona gwarancja obejmuje wiele różnych opcji, które możesz dostosować do indywidualnych potrzeb. Możesz wybrać zakres ochrony, który najlepiej pasuje do Twojego stylu jazdy i budżetu.

Bezpieczeństwo i spokój na każdym kilometrze —
DEFEND Bike Protect

Sprawdź dokładnie co jest objęte ochroną
Pełna lista modułów objętych ubezpieczeniem znajduje się w OWU/SWU.

Pobierz OWU | Przedłużona Gwarancja DEFEND Bike Protect

Pobierz SWU | DIAMOND Bike

Karta produktu | DIAMOND Bike


Kup teraz koszyk

Współpraca

Jesteś agentem ubezpieczeniowym lub brokerem finansowym? A może prowadzisz komis samochodowy i chciałbyś nawiązać współpracę w ramach dystrybucji ubezpieczeń Gap i przedłużonych gwarancji?

Uzupełnij formularz kontaktowy, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą.

 

Nie udało się wysłać wiadomości. Przepraszamy za niedogodności i prosimy skorzystać z maila: info@defendinsurance.pl.

Dziękujemy za wiadomość. Odpowiemy najszybciej, jak to będzie możliwe.

 

Wybierz wariant ubezpieczenia.

OK

Zaznacz oba pola wyboru.

OK

Ta część strony jest w budowie. Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego poniżej. Dziękujemy Zespół Wsparcia Gwarancjeonline.pl.

OK